späť na úvodnú stránku

pridajte sa k nám na Facebook

pozrite si nás na YouTube

Ligová tabuľka

Stav k 10.01.2016


1. HC46 Bardejov 79
2. HC N.ZÁMKY 73
3. MHK32 LIPT.MIK. 71
4. HC Prešov 07 69
5. HC 07 Detva 65
6. HK Michalovce 63
7. HC Senica 52
8. HC Topoľčany 44
9. HK SNV 40
10. HK Trnava 36
11. MHK HUMENNÉ 28
12. HK95 Pov.Bys. 28
13. SR 20 18

Mládežnícke športové triedy

SEZÓNA 2015/2016

Dňa 6.12. so štartom o 14:00 chystá MHK Bemaco Humenné v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja podujatie s názvom Deti na hokej. Čaká vás príjemný Mikulášky deň v hokejovom prostredí. Viac informácií o akcii nájdete tu: www.detinahokej-sk.webnode.skTešíme sa na Vás

SEZÓNA 2014/2015

HOKEJOVÁ TRIEDA:

Vedenie klubu prichádza s myšlienkou otvorenia športovej triedy so zameraním na hokej podľa vzoru ostatných hokejových klubov a ich športových tried.

Účelom športovej triedy je:

- skvalitnenie tréningového procesu,

- rýchlejšie napredovanie jednotlivca,

- vytvorenie kompaktného kolektívu,

- dohľad nad štúdijnými výsledkami,

- odbremenenie rodičov od účasti na tréningoch  detí,

Zvýšenie hodín telesnej výchovy nie je na úkor učebných osnov povinných predmetov. Výhodou je práve tréningový proces, ktorý absolvovujú v doobedňajších hodinách a tak dieťa má poobede už voľno a viac času na ostatné aktivity /domáce úlohy, záujmové kúžky a pod./. Rodič je odbremenený od povinností dopraviť dieťa na tréning, túto povinnosť na seba preberá škola spolu so športovým klubom.


 

 

 

SEZÓNA 2013/2014

Zápis do hokejových tried už 16. januára!

Prinavráťte s nami do Humennného športové triedy. ZŠ Hrnčiarska v spolupráci s klubom MHK Humenné otvára v nasledujúcom školskom roku 2014/2015 športové triedy zamerané na hokej, futbal a atletiku.

Škola bude robiť zápis do 1. ročníka s tým, že bude mať športovú triedu. V prípade záujmu a dostatočného počtu detí je možné zriadiť športovú triedu aj v inom ročníku.

Zápis na ZŠ Hrnčiarska sa uskutoční dňa 16. januára 2014 od 13:30 hod. do 16:30 hod.

Viac info na: http://www.zshrnche.edu.sk/

 

Učaroval hokej vášmu synovi, alebo dcére a chcú skúsiť aké to je obliecť sa do hokejovej výstroje a zahrať si hokej. Ak ste rodič,  ktorý chce podporiť svoje dieťa v tomto športe, prídte sa pozrieť na naše tréningy a prihláste svoje deti do hokejového klubu. Možno práve vaše dieťa bude vzorom pre malých hokejistov.

Informácie o tréningoch najdete na tejto stránke podľa jednotlivých ročníkov.

PREDPRíPRAVKA.

V predprípravke sú deti vo veku 5 až 9 rokov, kde sa učia základom korčuľovania, zdokonaľovaniu korčuliarskych techník a ovládanie puku.

PRÍPRAVKA.

V prípravke sú deti vo veku 9až 11 rokov, zdokonaľovaniu korčuliarskych techník, ovládanie puku, herné činnosti.

 

Základy športovej prípravy detí pre ľadový hokej


Cieľom je príprava detí vo veku od 4 do 10 rokov na vstup a úspešné napredovanie v žiackych klubových družstvách. V tréningovom procese sa zameriavame hlavne na techniku korčulovania, vedenie puku, prihrávku, streľbu a základné herné činnosti primerané veku a schopnostiam malých hokejistov. Hlavnou zásadou pri vedení tréningu je názornosť a individuálny prístup, ktorý je zabezpečený dostatočným počtom trénerov na ľade a rozdelením detí do skupín podľa veku, fyzickej zdatnosti a pohybovej vyspelosti.

Odbornosť a skúsenosti

Zárukou vysokej praktickej a odbornej úrovňe je vedenie triedy odbornými trénermi. Správnosť a efektívnosť tréningovej metodiky, ktorá je zameraná na opakovanie a zdokonaľovanie pohybovo - koordinačných schopností malých hokejistov.


Viac tu: http://mhkhumennemladez.webnode.sk/


 

 

Hokejisti 4. Ročníkov sa zúčastnili turnaja Orange Minihokej Tour 2013

Prípravka z Humenného sa 18. februára zúčastnila najväčšieho hokejového „megaturnaja“ prípraviek Orange Minihokej Tour 2013. Štvrtáci sa v základnej časti humenskej skupiny umiestnili na krásnom 4. mieste. Na turnaji sa prejavil ich hokejový duch a z turnaja si za 4. miesto odniesli diplom účastníka.

V regionálnom kole v Humennom spolu súťažilo 6 mužstiev. (Bardejov, Trebišov, Humenné, Michalovce, Košice a Prešov) Z postupu do bratislavského finále sa tešili hráči P.H.K. Prešov po finálovom víťazstve nad mladíkmi z Košíc.

Zápasy a výsledky:

Skupina Humenné:  Bardejov – Košice 1:21, Bardejov – Michalovce 9:11, Košice – Michalovce 25:3, Humenné – Trebišov 9:7, Humenné – Prešov 1:9,  Prešov – Trebišov 14:2.  O 5. miesto: Trebišov – Bardejov 8:6, o 3. miesto: Michalovce – Humenné  8:4, o 1. miesto: Prešov – Košice 9:3.

V základnej časti turnaja štartovalo dokopy až 34 hokejových prípraviek z takmer všetkých slovenských hokejových klubov, čo predstavuje až do 680 hokejových talentov vo veku do 10 rokov.

 

Tréning hokejistov MHK BEMACO HUMENNÉ s Mikulášom

 

Vo štrtok, 5.12. 2013 mali hráči 4.-5.ročníka a 1.-3. ročníka v klube MHK HUMENNÉ veselý tréning. Okrem štandardnej športovej prípravy ich na ľade prekvapil Mikuláš s čertom, vďaka ktorému si pochutnali na chutných sladkostiach. Viac fotiek z tohto sviatočného a veselého tréningu nájdete v našej fotogalérií alebo si pozrite videozáznam:

https://www.youtube.com/watch?v=WJgjc4Ajj6o&feature=youtu.be

 

Šťastné a Veselé Vianoce praje všetkým MHK BEMACO HUMENNÉ! :)